I Komunia św.

 

 

 

 

Niniejszym informujemy,  że termin I Komunii św., planowany na 10 maja, jest nieaktualny. Data zostanie podana, jak tylko będzie to możliwe. Zapewniamy, że informacja o terminie I Komunii dotrze do Państwa w odpowiednim czasie z właściwym wyprzedzeniem.

W związku ze stanem epidemii, na okres przynajmniej do 4 kwietnia włącznie, odwołujemy wszelkie spotkania związane z przygotowaniem do I Komunii Świętej, w tym m.in. Drogę Krzyżową, próby śpiewu, odbiór strojów komunijnych, spotkanie dla rodziców itd. O ewentualnym przedłużeniu odwołania spotkań lub ich wznowieniu – będziemy informować. Jednocześnie prosimy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii o kontynuowanie przygotowań w swoich domach poprzez modlitwę rodzinną, uczestniczenie we Mszy niedzielnej za pomocą transmisji telewizyjnej oraz rozmowy, czy utrwalanie tekstów modlitw i formuły spowiedzi.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Odbywają się one w każdy drugi wtorek miesiąca: o godz. 18:00 – Msza Święta, a następnie – spotkanie formacyjno – informacyjne.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na niedzielną Mszę Świętą o godz. 11:00 oraz modlitwę i katechezę o godz. 10:45.

 

Mamo, tato, błogosławisz swoje dziecko?

 

INSTRUKCJA O PRZYGOTOWANIU DO PIERWSZEJ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ W ARCHIDIECEZJI ŁÓDZKIEJ