1) Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji do godz. 16.00.
2) O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do udziału.
3) W czwartek wspólny różaniec od godz.17.00. Zapraszamy !
4) W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
5) W sobotę 13 czerwca, nabożeństwo fatimskie i procesja wokół kościoła o 17.30.
6) W przyszłą niedzielę – 14 czerwca – po każdej Mszy św., będziemy święcili pojazdy przed wakacjami. Prosimy, aby ustawiać samochody, motory, rowery i inne pojazdy wokół kościoła. Ofiary, które będziemy mogli złożyć wtedy do koszyka, przeznaczymy na odnowienie cokołu kościoła. Bóg zapłać !!!
7) Dziękujemy wszystkim tym, którzy w maju czcili pobożnie Maryję w śpiewie litanii loretańskiej w naszym kościele i przy kapliczkach przydrożnych w Bychlewie.
8) W przyszłą – II niedzielę miesiąca – ofiary na tacę przeznaczamy na modernizację ogrzewania budynku naszego kościoła. Natomiast w całej Archidiecezji potrwa wtedy też zbiórka do puszek na wykończenie budujących się kościołów Archidiecezji Łódzkiej i budowę nowych. Ks. Kardynał K. Krajewski serdecznie już dziękuje.
9) Parafia informuje, iż zgodnie z wolą przełożonych Zgromadzenia Księży Misjonarzy – ks. Marcin CYBURT CM – opuszcza naszą parafię i zostaje skierowany do pracy we Wrocławiu w parafii św. Anny. Uroczyście pożegnamy księdza Marcina w niedzielę – 21 czerwca – podczas mszy św. o 18.00. Zachęcamy do licznego udziału wtedy w tym pożegnaniu.
10) Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.
11) Do wieczności odeszli i pogrzeby już się odbyły:
• Śp. Grażyna GRZELIK z ul. Matejki
• Śp. Ryszard ŚLIWIŃSKI z ul. Jutrzkowickiej
Konto parafii:
72 1240 3044 1111 0000 2958 0039







