Msza Święta z modlitwa o uzdrowienie

W każdy ostatni wtorek miesiąca odprawiana jest w naszym kościele Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.  Prosimy Pana, by zechciał spojrzeć w nasze serca i – przez ręce Niepokalanej Matki Bożej – pragniemy oddawać Bogu to, co przeszkadza, co stoi na naszych drogach do świętości.  Prosimy nie tylko o uzdrawianie ducha, ale też ciała.  I rzeczywiście dzieją się cuda, mniejsze i większe, za które wychwalamy Pana.

Najbliższa Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona we wtorek 28 stycznia 2020 r.  Będzie można zakupić Traktat o Doskonałym Nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny Świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort w promocyjnej cenie.

Podczas tych spotkań z Bogiem posługuje nasza parafialna wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczynamy o godz. 17.30 modlitwą różańcową.  O godz. 18.00 odprawiana jest Msza Święta z kazaniem, po której wystawiony jest Najświętszy Sakrament.  Czuwanie kończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.  Podczas Mszy Świętej kapłan ofiarowuje wszystkie intencje, z którymi przychodzą wierni.  Można je składać –  zarówno dziękczynne, jak i błagalne – do koszyków przy wejściu do kościoła.  Można też skorzystać z formularza poniżej.