Pielgrzymka na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia

Dekanat pabianicki organizuje wyjazd autokarami na uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca 2020 roku o godz. 12.00 na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie pod przewodnictwem kard. Angelo Becciu, delegata papieskiego, prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych.

Sprawowana będzie Msza Święta koncelebrowana, podczas której Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński będzie ogłoszony błogosławionym. Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś zachęca wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Aby wejść na plac konieczne są karty wejściowe, w których nabyciu pośredniczy Kuria Metropolitalna Łódzka. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w kancelarii parafialnej do 28 marca. Koszt 50 zł..

Istnieje również możliwość pojechania ze stacji: Łódź Fabryczna, Łódź Widzew i powrót pociągiem specjalnym, który dojedzie do stacji Warszawa Centralna około godz. 9.30. Informacje o rozkładzie jazdy, cenie biletu i sprawach organizacyjnych będą podane w kwietniu br.. Prosimy o zadeklarowanie zapotrzebowania na karty wstępu i bilety kolejowe.