Kolęda 2018/2019

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W NASZEJ PARAFII 

  • W niedziele Kolędę rozpoczynamy o godz. 1500

  • W soboty o godz. 900 i 1500

  • W pozostałe dni o godz. 1600

  • Kolęda dodatkowa – w razie nieobecności można zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej chęć przyjęcia kapłana
    w innym terminie

  • W ramach Wizyty Duszpasterskiej kapłan wspólnie z rodziną pomodli się i poświęci mieszkanie

  • Prosimy o przygotowanie stołu, na którym postawmy krzyż, świece, księgę Pisma świętego, wodę święconą i kropidło

  • Naczynie z wodą święconą znajduje się w kościele pod chórem

  • Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do religii

  • Starajmy się tak zorganizować zajęcia, aby cała Rodzina była obecna na Kolędzie

DZIEŃ TYGODNIA DATA GODZINA ULICE
Czwartek 27 grudnia 2018 9.00 Bychlew, Dolina Pabianki
Piątek 28 grudnia 2018 9.00 Jutrzkowicka, Jasna, Wodna, Świątka, PCK
Sobota 29 grudnia 2018 9.00 Łąkowa, Widok, Wierzbowa, Żabia, Żurawia, Mickiewicza, Słowackiego
15.00 Polna, Pogodna, Karniszewicka, Pszeniczna, Chłodna
Niedziela 30 grudnia 2018 15.00 Grabowa, Jana Pawła II
Środa 2 stycznia 2019 16.00 Targowa, Południowa
Czwartek 3 stycznia 2019 16.00 Świętokrzyska, Orla
Piątek 4 stycznia 2019 16.00 Reymonta
Sobota 5 stycznia 2019 9.00 Piękna, Narutowicza, Os. Pliszka
15.00 Broniewskiego
Niedziela 6 stycznia 2019 15.00 Zgoda, Żeromskiego
Poniedziałek 7 stycznia 2019 16.00 Cicha, Łaska, Mielczarskiego, Wspólna
Wtorek 8 stycznia 2019 16.00 Kamienna, Pomorska, Zielona
Środa 9 stycznia 2019 16.00 Armii Krajowej, Lutomierska, Staszewskiego
Czwartek 10 stycznia 2019 16.00 Wyspiańskiego 1, Dąbrowskiego, Kochanowskiego
Piątek 11 stycznia 2019 16.00 Wyspiańskiego 4, Powstańców Warszawy
Sobota 12 stycznia 2019 9.00 Kwiatowa, Ogrodowa, Głowackiego, Prosta, Tulipanowa, Różana, Bagatela
15.00 Wyszyńskiego 3-9 (strona nieparzysta)
Niedziela 13 stycznia 2019 15.00 Wyszyńskiego 2-10 (strona parzysta)
Poniedziałek 14 stycznia 2019 16.00 Skłodowskiej 19 i stare budownictwo
Wtorek 15 stycznia 2019 16.00 Skłodowskiej 23
Środa 16 stycznia 2019 16.00 Skłodowskiej 17, Konopnickiej
Czwartek 17 stycznia 2019 16.00 Sienkiewicza, Matejki
Piątek 18 stycznia 2019 16.00 Żelazna, Kościuszki, Bohaterów
Sobota 19 stycznia 2019 9.00 Pułaskiego, Traugutta
15.00 Spółdzielcza, Poniatowskiego
Niedziela 20 stycznia 2019 15.00 Moniuszki, Partyzancka
Poniedziałek 21 stycznia 2019 16.00 Zamkowa 40-48 bloki X,XI,XX, 50, 62-66
Wtorek 22 stycznia 2019 16.00 Zamkowa 18-24, 28-34, 29-37, 57-69; Kolęda dodatkowa
Środa 23 stycznia 2019 16.00 Waryńskiego i Kolęda dodatkowa